ul. Cegielniana 50, 97-400 Bełchatów
+48 691 014 676
insulterm@vp.pl
INSULTERM
USŁUGI BUDOWLANE
OBSŁUGA INWESTYCJI
Doradzamy, zaopatrujemy Twoją inwestycję. Zapewniamy pełną obsługę budowlaną!
Skontaktuj się z nami już dziś!
Firma 
Insulterm
Firma Indultem powstała w 2008 roku. Filarem działalności są wieloletnie doświadczenia w branży budowlanej przekazywane z ojca na syna. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę fachowców, która sprosta każdemu zadaniu.

Idąc z duchem czasu oferujemy klientom powiązanie nowoczesnych, innowacyjnych technologii budowlanych z tradycyjnymi, niezawodnymi metodami. Wychodzimy naprzeciw najbardziej skomplikowanym projektom w trosce o zadowolenie klienta. Firma Indultem idąc z duchem czasu w 2018 roku rozwinęła swoją działalność o pełną obsługę inwestycji w zakresie obsługi i nadzoru nad inwestycjami krajowymi i zagranicznymi. 2018 rok to dla nas także połączenie sił z Grupą Termall, dzięki której rozszerzamy obsługę inwestycji o branżę energetyczną, instalacje inteligentnego domu, Instalacje Fotowoltaiczne i automatykę. Wspólnie dążymy do dalszego rozwoju i ekspansji na różnych płaszczyznach w sektorze budownictwa i handlu. 

Doradzamy, budujemy, zaopatrujemy Twoją inwestycję. Zapewniamy pełną obsługę budowy.Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą usług i materiałów budowlano-remontowych.”
Insulterm
idąc z duchem czasu w 2018 roku
rozwinęła swoją działalność o pełną obsługę inwestycji w zakresie obsługi i nadzoru nad inwestycjami krajowymi i zagranicznymi.
Doradzamy, budujemy, zaopatrujemy Twoją inwestycję. Zapewniamy pełną obsługę budowy.
Skontaktuj się z nami już dziś!
ul. Cegielniana 50
97-400 Bełchatów
tel/fax:+48 44 632 58 74
kom: +48 691 014 676
insulterm@vp.pl